Tu bolo krásne. Prišli sme tam síce až večer lebo sme išli na  koncert, ktorý sa konal na terase reštaurácie ranča. Terasa je dokonca spravená aj na poschodie a tá časť ktorá tvorí spodok má aj také malé pódium kde  môžu vystupovať umelci. Celkovo má terasa asi tri časti. Má vlastný bar a samozrejm aj wc z vonku alebo priamo z vnutorného mini terasového minibaru. Hlavná reštaurácia má krásny veľký bar, malé pódium pre umelcov a za ním je stena kde nechávajú na pamiatku svoje podpisy. Keď prejdete okolo dostane sa na toalety.

Celý objekt je umiestnený skoro akoby v lese. Je to super. Je tam kľud, relax, pohoda a môžete si v kľude vychutnávať koncert svojich obľúbencov. Majiteľ je veľký showman čo dotvára celkovo dobrú atmosféru. Pri našej návšteve bola v rámci hudobných podujatí bola aj ochutnávka vína ja to síce nemusím ale neodolala som a ochutanala sladké. Bolo excelentné lepšie som ešte nepila.

V rámci koncertov vystúpili: Martin Maxa (bol úžasný), skupina Žízeň (štýl ako Olympic), a Adam Kukačka (toho sme už nestihli boli sme unavení)

Cesta tam je trochu komplikovaná po les je to aj značené ale potom je tam zákaz vjazdu a nikto nevie prečo tam nieje výnimka pre zákaznikov prevádzky ale tam sa všetci otáčajú a pokiaľ sa neopýtate domácich, ktorý vás ochotne navedú na správnu cestu môžete si pripadať úplne stratení 🙂

Je to v Brne resp. v časti mesta Brno. 

Odporúčam.