Kniha Triumf mi prišla poštou práve včas. Od vtedy už vôbec neverím, že v živote sa čokoľvek deje náhodou. Práve naopak. Všetko je presne tak ako má byť! Bolo to asi pred tromi rokmi, keď som si ju bola vyzdvihnúť na pošte. Pamätám si, že som ju cestou otvorila a začala čítať. Tá lampa sa mohla uhnúť. Hrča sa veľmi rýchlo zahojila.

Nedokázala som sa od nej odtrhnúť. Bola som zvedavá čo je na ďalšej stránke. Dychtivo som čakala na ďalšie cvičenie, smiem otestovať. Prečítala som ju za dva dni. Áno dobre vidíš. Netrvalo mi to viac ako dva dni. A ja som presvedčená o tom, že keď sa rozhodneš kúpiť si ju tak ju prečítaš aj skôr ako ja.

Táto kniha prináša zmenu. Po jej prečítaní budete svet a hlavne svoj život vidieť úplne novými očami. Pripravte sa na fantastickú cestu, pretože táto kniha vás bude miestami provokovať, miestami vás rozosmeje a možno občas potečú aj slzy. Jedno je však isté: Posuniete sa ďalej vo všetkých oblastiach vášho života.

Kniha Triumf je úžasná

A je dosť možné, že ju budeš čítať viac krát ako ja. Mám ju prečítanú zatiaľ len 3x. Každé čítanie bolo pre mňa akoby som čítala úplne novú knihu. Ľudský mozog takto jednoducho funguje. Pamätá si to čo je v danom momente pre teba najdôležitejšie. Tak sa mi stalo pri každom ďalšom čítaní, že som vždy, skutočne vždy našla niečo nové.

Tešila ma vlastná zmena. Testovanie opúšťania zóny komfortu … A to už by som prezradila príliš veľa. Nie vrahom tentokrát nie je záhradník. 🙂

Keď sa rozhodneš si knihu kúpiť prajem ti príjemné čítanie, odvážne testovanie cvičení a skvelé zmeny v tvojom živote!

Peter Sasín je skvelý autor a úžasný človek. Knihu dostaneš na adresu, ktorú si zadáš aj s jeho podpisom.

 

 

 

 

Kúpiť TERAZ!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *