dominik dán

Dominik Dán a jeho fanúšikovia si potrpia na kvalitnú literatúru. Je tu ďalšia z jeho famóznych kníh, pre ktorú by verný fanúšik hádam aj vraždil. Ja si myslím, že bohate stačí, keď to robí autor v knihách. A ty to rád čítaš. Takže už na nič nečakaj je tvoja 🙂 Čaká na teba.

Kým ju vytiahneš s poličky. S detskou nedočkavosťou v nej začneš listovať a hltať vetu za vetou. Posadíš sa doma na gauč a nápoj ti stihne vychladnúť. Ty nemáš čas teraz riešiť nejakú kávu alebo čaj. Čítaš napínavý príbeh. Túžobne čakáš ako sa toto skončí…

Cigaretka na dva ťahy

Ubehol presne rok od vraždy na brehu rieky a od vraždy Tibora Hakla – jedného z kapitánov Bossa podsvetia. V oboch prípadoch zohrali dôležitú úlohu Krauzove kontakty na podsvetie. Občas sa vypečení kamaráti z detstva zídu aj detektívovi z oddelenia vrážd. Našťastie Tiborovu mŕtvolu nikto neobjavil, oficiálne sa nevyšetrovalo, nikto nepátral po súvislostiach. Jedine Burger tušil, že jeho žiak mu prerástol cez hlavu – ak nie profesionálne, tak v riskovaní určite.

No v polovici deväťdesiatych rokov sa aktivizovalo nielen podsvetie, ich metódy sa pokúsili napodobniť aj iní. Hoci amatéri, v brutálnosti vraždenia si s podsvetím vôbec nezadali. Na jar 1995 sa chlapcom z oddelenia vrážd dostal na stôl prípad vodiča dodávky – chlapca zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie mŕtvoly, ťažký kriminálny zločin. No nielen pátranie po vrahovi trápilo Krauza a Chosého, ako vždy, aj tentoraz prišiel problém ruka v ruke s ešte väčším…

Si zvedavý ako to pokračuje? Kúp si túto fantastickú knihu cez internet a nemusíš nikam chodiť. Doručia ti ju priamo domov.

Kúpiť TERAZ!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *